Notice: Undefined property: stdClass::$tree in /public_html/portal/includes/menu.php on line 52 Boisko sportowe na stadionie

Godziny otwarcia

dział organizacyjny:
pn.-pt. 7.30 - 16.00

dział księgowości i kadr:
pn - pt. 7.30 - 15.30

dział kultury fizycznej:
pn - pt.  7.30 - 15.30

Nasz adres

ul. Sportowa 25
72-100 Goleniów
tel./faks: 91 418 21 04
tel./faks: 91 407 15 02
tel. kom. 601 967 194 (po zamknięciu Działu Organizacyjnego)
www.osir.goleniow.pl

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Marina Lubczyna

Marina Lubczyna
ul. Żeglarska 2
72-105 Lubczyna

tel: 91 419 16 12

kom. kierownik: +48 691 640 765
kom. bosman: +48 722 197 196

logo

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

covid baner

boisko sportowe na stadionie

Główne wytyczne i zasady wykorzystania przez kluby sportowe i inne uprawnione podmioty przenośnych bramek na murawie głównej, Euroboisku i innych boiskach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Goleniowie

W poczuciu odpowiedzialności za zdrowie i życie uczestników zajęć sportowych jak również mając na uwadze poszanowanie sprzętu sportowego wprowadzam z dniem 9 marca 2020 roku w formie pisemnej w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Goleniowie zasady wykorzystania przenośnych bramek do piłki nożnej. Zasady te przedstawiam w formie załącznika do pisma i stanowi on integralną część umowy wykorzystania obiektu. Proszę wszystkie osoby decyzyjne o zobowiązanie kierowników, trenerów, opiekunów, nauczycieli poszczególnych drużyn o stosowanie wymienionych wytycznych. Nie stosowanie się do przedstawionych zasad skutkować będzie nie wydawaniem przenośnych bramek do gier i w konsekwencji do zakazu wykorzystania boisk.

 

 1. Bramki małe parami ( 2 szt.) mają swoje stałe miejsce ustawienia za budkami zawodniczymi.
 2. Bramki ustawione są słupkami i poprzeczkami do siebie i zabezpieczone zapięcie szyfrowym.
 3. Kierownicy drużyn lub upoważniony przedstawiciel odpowiedzialny jest za wykorzystanie bramek do gier zgodnie z obowiązującymi w OSiR zasadami.
 4. Przed wykorzystaniem bramek kierownik drużyny pobiera od gospodarza stadionu( tel. 601 967 194) numer szyfru do zabezpieczenia bramek.
 5. Po odbezpieczeniu bramek w minimum 4 osoby (najlepiej 6 osób) przenosimy bramki wraz z obciążnikami w określone przez drużynę miejsce na boisku.
 6. Po ustawieniu bramki należy wykonać następujące czynności:
 1. sprawdzić mocowanie wszystkich elementów i w razie potrzeby dokręcić śruby lub poprosić o to gospodarza obiektu. W przypadku niesprawnej bramki nie wykorzystywać jej do gry.
 2. bramki przenośne należy ustabilizować, przymocować do podłoża (zgodnie z instrukcją producenta) za pomocą 3 obciążników będących na wyposażeniu każdej bramki, tak aby zapewnić bezpieczeństwo użytkownikom i zabezpieczyć bramkę przed przewróceniem.
 1. Po zakończonej grze zgodnie z zasadami określonymi w punkcie 5 bramki i obciążniki przenoszone są na swoje miejsce i ustawione zgodnie z punktem 1 i 2 i zabezpieczane zapięciem szyfrowym.
 2. Nie realizowanie wytycznych i zasad wykorzystania bramek przenośnych skutkować będzie sankcjami w zakresie nie udostępniania bramek i w konsekwencji do zakazu wykorzystania boisk.

 

Wiele poważnych urazów i zgonów nastąpiło w Polsce w wyniku niestabilności, niewystarczającej wytrzymałości lub nieprawidłowego użytkowania bramek do piłki nożnej. Dlatego bardzo ważną sprawą jest świadomość zasad bezpiecznego z nich korzystania.

 

Mając to na uwadze zabrania się:

 1. wykorzystywania bramek bez zgody zarządcy obiektu i zasad przedstawionych powyżej;
 2. huśtania się , czy wspinania na siatkę i elementy konstrukcyjne bramki (słupki i poprzeczkę);
 3. wykorzystywania uszkodzonych i nie zabezpieczonych( przytwierdzonych do podłoża ) bramek;
 4. wykorzystywania bramek do do innych celów niż są przeznaczone;
 5. przebywania i wykorzystywania obiektu i sprzętu przez dzieci bez nadzoru opiekunów.

 

Dlatego: należy stale uświadamiać wszystkich zawodników, a szczególnie dzieci i młodzież, jakie są zagrożenia związane z bramkami piłkarskimi, zawsze trzeba pamiętać, że skakanie na bramkę i wieszanie się na niej jest bardzo niebezpieczne. 

Czytaj więcej...

Cennik usług na BOISKU SPORTOWYM NA STADIONIE w roku 2020

Cennik znajduje się tutaj

Regulamin korzystania z boiska ze sztuczną trawą na stadionie OSiR

Administratorem obiektu jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Goleniowie.
Zasady korzystania z boiska jest integralną częścią Regulaminu stadionu miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Zapoznaj się z regulaminem

Tryb i zasady udostępniania obiektów sportowych

Tryb i zasady udostępniania obiektów sportowych Ośrodka Sportu i Rekreacji w Goleniowie

Czytaj więcej...

Formularz zgłoszenia rezerwacji korzystania z obiektu

Formularz rezerwacji korzystania z obiektu

Euroboisko na stadionie OSiR

Inwestycja p.n. „Budowa boiska sportowego przy ul. Sportowej 25 w Goleniowie” zakładała wykonanie boiska piłkarskiego o nawierzchni z trawy syntetycznej posiadającej certyfikat FIFA i UEFA wraz z wyposażeniem sportowym i oświetleniem. Płyta boiska ma wymiary 104 x 68 m (pole gry 100x64 m), obejście boiska jest utwardzone o szerokości 1 m oraz zamontowane są piłkochwyty za bramkami.

24 grudnia 2009 r. Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego przyznał dofinansowanie z Regionalnego programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego  na budowę boiska sportowego w Goleniowie. Budowę boiska zaplanowano na boisku bocznym na stadionie miejskim OSiR przy ul. Sportowej 25. Zaprojektowano również oświetlenie boiska

31 grudnia 2009 r. w Urzędzie Marszałkowskim została podpisana umowa na dofinansowanie budowy boiska. Zakończenie inwestycji zaplanowano na listopad 2010 r. Inwestycja w 50% zostanie dofinansowana ze środków Unii Europejskiej.

Marzec 2010 r. Gmina Goleniów ogłosiła przetarg na budowę boiska sportowego na stadionie miejskim w Goleniowie.

2 czerwca 2010 r. nastąpiło oficjalne przekazanie boiska bocznego wykonawcy inwestycji. firmie PANPRO SPORT z Warszawy. Podpisana umowa przewiduje realizację projektu za kwotę w wysokości 1.375.294,89 zł brutto.

Pod koniec czerwca 2010 r. rozpoczęła się budowa boiska sportowego. We wrześniu rozpoczęto rozkładanie sztucznej trawy. Jak przebiegała inwestycja zobaczyć można poniżej

 

Boisko do użytku oddano 27 października 2010 r. Zdjęcia z uroczystego otwarcia poniżej.

Szybki kontakt

Ośrodek Sportu i Rekreacji
ul. Sportowa 25
72-100 Goleniów
tel./fax 91 418 21 04
tel. 91 407 15 02
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Odwiedziny

Dziś38
Wczoraj49
Zeszły tydzień223
Ogolnie271711

Kubik-Rubik Joomla! Extensions