Notice: Undefined property: stdClass::$tree in /public_html/portal/includes/menu.php on line 52 Harmonogram Goleniowskiej Ligi Amatorskiej Siatkówki - sezon 2020/2021

Godziny otwarcia

dział organizacyjny:
pn.-pt. 7.30 - 16.00

dział księgowości i kadr:
pn - pt. 7.30 - 15.30

dział kultury fizycznej:
pn - pt.  7.30 - 15.30

Nasz adres

ul. Sportowa 25
72-100 Goleniów
tel./faks: 91 418 21 04
tel./faks: 91 407 15 02
tel. kom. 601 967 194 (po zamknięciu Działu Organizacyjnego)
www.osir.goleniow.pl

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Marina Lubczyna

Marina Lubczyna
ul. Żeglarska 2
72-105 Lubczyna

tel: 91 419 16 12

kom. kierownik: +48 691 640 765
kom. bosman: +48 722 197 196

logo

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Harmonogram Goleniowskiej Ligi Amatorskiej Siatkówki - sezon 2020/2021

    1. Asprod Goleniów
    2. Ben Gay Węgorza
    3. Dream Team Stargard
    4. Familiada Kłęby
    5. Joker Goleniów
    6. Mizuno Black
    7. Robimy Co Możemy
    8. Straż Pożarna
    9. Żeglarze Goleniów

HARMONOGRAM GLAS SEZON 2020/2021

KOLEJKA  1 hala Sportowa OSiR ul Szarych Szeregów 14 a (wejście na halę od ulicy Szkolnej)

Godz. 10:00
Boisko nr 1    Ben Gay Węgorza – Żeglarze Goleniów
Boisko nr 2    Dream Team Stargard – Straż pożarna
Godz. 12:00
Boisko nr 1    Familiada Kłęby – Robimy Co Możemy
Boisko nr 2    Joker Goleniów – Mizuno Black
Pauzuje: Asprod Goleniów

2 kolejka 24.10.2020 r.
godz 10:00
Boisko nr 1 Asprod Goleniów – Ben Gay Węgorza
Boisko nr 2 Straż Pożarna – Familiada Kłęby
godz 12:00
Boisko nr 1 Robimy Co Możemy – Joker Goleniów
Boisko nr 2 Żeglarze  Goleniów – Dream Team Stargard
Pauzuje: Mizuno Black

3 kolejka 07.11.2020 r.
godz 10:00
Boisko nr 1 Asprod Goleniów – Dream Team Stargard
Boisko nr 2 Straż Pożarna – Joker Goleniów
godz 12:00
Boisko nr 1 Mizuno Black - Robimy Co Możemy
Boisko nr 2 Żeglarze  Goleniów – Familiada Kłęby
Pauzuje: Ben Gay Węgorza

4 kolejka 28.11.2020 r.
godz 10:00
Boisko nr 1 Asprod Goleniów – Familiada Kłęby
Boisko nr 2 Straż Pożarna – Mizuno Black
godz 12:00
Boisko nr 1 Dream Team Stargard – Ben Gay Węgorza
Boisko nr 2 Żeglarze  Goleniów – Joker Goleniów
Pauzuje: Robimy Co Możemy

5 kolejka 12.12.2020 r.
godz 10:00
Boisko nr 1 Asprod Goleniów – Joker Goleniów
Boisko nr 2 Straż Pożarna –Robimy Co Możemy
godz 12:00
Boisko nr 1 Familiada Kłęby – Ben Gay Węgorza
Boisko nr 2 Żeglarze  Goleniów – Mizuno Black
Pauzuje: Dream Team Stargard

6 kolejka 09.01.2020 r.
godz 10:00
Boisko nr 1 Asprod Goleniów – Mizuno Black
Boisko nr 2 Żeglarze  Goleniów –Robimy Co Możemy
godz 12:00
Boisko nr 1 Familiada Kłęby – Dream Team Stargard
Boisko nr 2 Joker Goleniów – Ben Gay Węgorza
Pauzuje: Straż Pożarna

7 kolejka 06.02.2020 r.
godz 10:00
Boisko nr 1 Asprod Goleniów – Robimy Co Możemy
Boisko nr 2 Straż Pożarna – Żeglarze  Goleniów
godz 12:00
Boisko nr 1 Joker Goleniów – Dream Team Stargard
Boisko nr 2 Ben Gay Węgorza – Mizuno Black
Pauzuje: Familiada Kłęby


8 kolejka 27.02.2020 r.
godz 10:00
Boisko nr 1 Familiada Kłęby – Joker Goleniów
Boisko nr 2 Straż Pożarna – Asprod Goleniów
godz 12:00
Boisko nr 1 Robimy Co Możemy – Ben Gay Węgorza
Boisko nr 2 Dream Team Stargard – Mizuno Black
Pauzuje: Żeglarze  Goleniów

9 kolejka 20.03.2020r.
godz 10:00
Boisko nr 1 Asprod Goleniów – Żeglarze  Goleniów
Boisko nr 2 Straż Pożarna – Ben Gay Węgorza
godz 12:00
Boisko nr 1 Familiada Kłęby – Mizuno Black
Boisko nr 2 Robimy Co Możemy – Dream Team Stargard
Pauzuje: Joker Goleniów

Turniej finałowy i uroczyste zakończenie odbędzie się 17.04.2020 r.

Szybki kontakt

Ośrodek Sportu i Rekreacji
ul. Sportowa 25
72-100 Goleniów
tel./fax 91 418 21 04
tel. 91 407 15 02
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Odwiedziny

Dziś2
Wczoraj56
Zeszły tydzień143
Ogolnie278715

Kubik-Rubik Joomla! Extensions