Notice: Undefined property: stdClass::$tree in /public_html/portal/includes/menu.php on line 52 maj 2020

Godziny otwarcia

dział organizacyjny:
pn.-pt. 7.30 - 16.00

dział księgowości i kadr:
pn - pt. 7.30 - 15.30

dział kultury fizycznej:
pn - pt.  7.30 - 15.30

Nasz adres

ul. Sportowa 25
72-100 Goleniów
tel./faks: 91 418 21 04
tel./faks: 91 407 15 02
tel. kom. 601 967 194 (po zamknięciu Działu Organizacyjnego)
www.osir.goleniow.pl

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Marina Lubczyna

Marina Lubczyna
ul. Żeglarska 2
72-105 Lubczyna

tel: 91 419 16 12

kom. kierownik: +48 691 640 765
kom. bosman: +48 722 197 196

logo

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

aktualności maj 2020

Drugie ogłoszenie o sprzedaży majątku ruchomego OSiR - maszyna do czyszczenia lodu

W związku z nierozstrzygnięciem pierwszego przetargu Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Goleniowie ogłasza drugi przetarg nieograniczony ustny na zbycie maszyny do pielęgnacji lodu WM OKAY MATIC będącej na wyposażeniu lodowiska OSiR. Szczegóły wogłoszeniuoraz specyfikacji stanu technicznego maszyny tutaj.

Zapraszamy chętnych do wzięcia udziału w przetargu.

Zmiany w funkcjonowaniu obiektów sportowych OSiR

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii Dyrektor OSiR w Goleniowie informuje, że z dniam 18 maja 2020 udostępnione zostaną hale sportowe OSiR dla użytkowników. Jednocześnie informujemy, że zmianie ulegają zasady korzystania ze stadionu i boiska ORLIK przy ul. Szkolnej 39. Zasady korzystania z poszczególnych obiektów zawarte są w załącznikach:

Stadion i boisko ORLIK ul. Szkolna 39

Hale sportowe ul. Szarych Szeregów i C. K. Norwida

Przypominamy, że na obiektach OSiR w widocznych miejscach przy wejściach na obiekty dostępne są płyny do dezynfekcji rąk oraz wywieszone są zasady korzystania z obiektów w czasie stanu epidemii.

Przypominamy, że place zabaw dla dzieci i siłownie plenerowe sa nadal wyłączone z użytku.

Otwarcie sezonu żeglarskiego 2020r. w Marinie Lubczyna

Wirtualnie, ale zgodnie z planem 16 maja 2020 r. i na zasadach określonych w Rozporządzeniu Rady Ministrów z 2 maja w czasie trwania pandemii koronawirusa rozpoczynamy nowy sezon żeglarski w Marinie Lubczyna. Jest to już 42 sezon żeglarski na przystani zlokalizowanej przy ulicy Żeglarskiej 2 w Lubczynie. Zawsze w dużym gronie maszoperii żeglarskiej rozpoczynaliśmy każdy nowy sezon. Dzisiaj nie możemy razem się spotkać, ale sezon rozpoczynamy i pływamy. Dzisiaj chciałbym jeszcze wspomnieć śp. Dziadka Heńka – Henryka Zawadzkiego, który od zawsze był na wszystkich otwarciach sezonu, a w zeszłym roku odszedł na wieczną wachtę. Heniu pamiętamy i gdy tylko pandemia ,,upadnie “ odsłonimy Twoje pamiątkowe koło sterowe w Alei Przyjaciół Mariny Lubczyna.
Zgodnie z żeglarskim „bon ton”, czyli etykietą i zwyczajami w żeglarstwie przy ,,wybijanych szklankach” podnosimy banderę na maszt. Drodzy żeglarze i wodniacy oficjalnie, acz wirtualnie Sezon Żeglarski 2020 roku uważam za otwarty. Życzę wszystkim wielu niezapomnianych żeglarskich przeżyć, stopę wody pod kilem i tyle samo powrotów co wypłynięć.
Ahoj żeglarze!
A.Łukasiak
Dyrektor Osir Goleniów
 
A teraz okiem kamery, zapraszamy do obejrzenia relacji p.Chacińskiego TUTAJ

   

 

Trzeci etap znoszenia obostrzeń

Jak poinformowała Kancelaria Premiera RP od najbliższego poniedziałku tj. 18 maja zwiększony zostanie limit osób, które mogą ćwiczyć/trenować na obiektach. Szczegółowe informacje na temat funkcjonowania zarządzanych przez OSiR obiektów sportowych zamieścimy niebawem.

INFORMACJA

Informujemy, że wszystkie wydarzenia zaplanowane do końca maja 2020r. organizowane przez OSiR Goleniów, zostają odwołane.

O dalszych decyzjach i działaniach będziemy informować na bieżąco.

Informacja dla zarządów klubów sportowych gminy Goleniów w zakresie narzędzi pomocy publicznej w związku z pandemią COVID-19

Członek Zarządu Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej w Szczecinie pan Rafał Czyżyk przygotował informację w zakresie narzędzi pomocy publicznej w związku z pandemią COVID-19 i zawieszeniem rozgrywek piłkarskich. Przedstawiony zakres pomocy dotyczyć może wszystkich klubów  sportowych realizujących statutowe działania na terenie Polski. Proszę wszystkich Prezesów  klubów sportowych gminy Goleniów o zapoznanie się z tymi informacjami i skorzystania z możliwości wynikających z  ustaw   z 16 kwietnia  i 2 marca 2020r. zwanych ,, tarcza 2” .

Czytaj więcej...

Ogłoszenie o sprzedaży majątku ruchomego OSiR - maszyna do czyszczenia lodu

Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Goleniowie ogłasza przetarg nieograniczony ustny na zbycie maszyny do pielęgnacji lodu WM OKAY MATIC będącej na wyposażeniu lodowiska OSiR. Szczegóły w ogłoszeniu oraz specyfikacji stanu technicznego maszyny tutaj.

Zapraszamy chętnych do wzięcia udziału w przetargu.

Uruchamiamy obiekty sportowe

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady ministrów z dnia 2 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia okreslonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii Dyrektor OSiR w Goleniowie informuje, że z dniam 4 maja 2020 częściowo udostępnione zostaną obiekty sportowe OSiR dla uzytkowników. Zasady korzystania z poszczególnych obiektów zawarte są w załącznikach:

nr 1 - obiekty Goleniów: stadion, Zespół boisk sportowych

nr 2 - Marina Lubczyna

nr 3 - wypożyczalnia sprzętu pływającego Lubczyna.

Jednoczesnie informujemy, że na obiektach OSiR w widocznych miejscach przy wejściach na obiekty dostępne sa płyny do dezynfekcji rąk oraz wywieszone są zasady korzystania z obiektów w czasie stanu epidemii.

Przypominamy, że place zabaw dla dzieci i siłownie plenerowe sa nadal wyłączone z użytku.

Nie będzie "Majówki na Sportowo"

95388629 2741232596111217_3346960308877918208_o
 
  W tym roku niestety Majówka w cieniu pandemii koronawirusa. Siedzimy w domu, ale nie zapominamy o świętach majowych i aktywności fizycznej.  
2 Maja Dzień Flagi – Ośrodek Sportu i Rekreacji  jak co roku wywiesi ponad 40 metrową flagę na stadionie miejskim. 
Niestety nie możemy jeszcze Państwu nic z aktywności fizycznej zaproponować. Ale od poniedziałku po ukazaniu się Rozporządzenia Rady Ministrów znoszące ograniczenia  udostępnimy część obiektów na stadionie miejskim, na zespole boisk sportowych "Szkolna 39" i przystani w Lubczynie. Udostępnienie obiektów sportowych odbywać będzie się z pewnymi utrudnieniami i ograniczeniami, ale damy radę. Cieszymy się, że chociaż częściowo po prawie 1,5 miesięcznej przerwie zaczną żyć i dostarczać sportowej radości mieszkańcom gminy Goleniów.
W poniedziałek rano podamy konkretne informacje w zakresie wykorzystania poszczególnych elementów infrastruktury obiektów otwartych zarządzanych przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Goleniowie.  
 
 
                                                                                                                                              A.Łukasiak 
                                                                                                                                     Dyrektor Osir Goleniów

Pięć gwiazdek dla Mariny!

59800497 2129368277177864_6383793798249447424_o

 Już po raz 31 redakcja miesięcznika "Żagle", przeprowadziła spis przystani "LATO Z ŻAGLAMI".

 

Raport ten jest bardzo ceniony przez liczne grono wodniaków oraz samorządowców.

 

Przyznana w tym roku Marinie Lubczyna najwyższa nota - 5 gwiazdek to dowód na wysoki standard oferowanych usług.

 

Redakcji Magazynu "Żagle" obiecujemy dalej pracować na rzecz promocji wodniactwa w Polsce.

Szybki kontakt

Ośrodek Sportu i Rekreacji
ul. Sportowa 25
72-100 Goleniów
tel./fax 91 418 21 04
tel. 91 407 15 02
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Odwiedziny

Dziś2
Wczoraj56
Zeszły tydzień143
Ogolnie278715

Kubik-Rubik Joomla! Extensions