2009-06-01
- Utworzono: wtorek, 02, czerwiec 2009 14:43
- Odsłony: 1427
Komunikat z III biegu z cyklu Grand Prix Goleniowa w biegach przełajowych - Goleniów 31.05.2009r.
Klasyfikacja końcowa - kategoria open mężczyźni |
| ||||
dystans 4200m |
| ||||
|
|
|
|
|
|
Miejsce | Nazwisko | Imię | Klub | Czas |
|
1. | Kopcewicz | Robert | niezrzeszony | 16:05 |
|
2. | Baszak | Krystian | Akademia Morska | 17:14 |
|
3. | Wysocki | Jerzy | niezrzeszony | 17:24 |
|
4. | Chabraszewski | Wiesław | niezrzeszony | 18:18 |
|
5. | Poczobut | Arkadiusz | niezrzeszony | 18:56 |
|
6. | Stefaniak | Piotr | niezrzeszony | 19:59 |
|
7. | Walkowiak | Piotr | Barnim Goleniów | 22:01 |
|
|
|
|
|
|
|
Klasyfikacja końcowa - kategoria open kobiety |
| ||||
dystans 4200m |
| ||||
|
|
|
|
|
|
Miejsce | Nazwisko | Imię | Klub | Czas |
|
1. | Henger | Patrycja | Barnim Goleniów | 18:29 |
|
2. | Jacewicz | Marta | niezrzeszona | 25:51 |
|
3. | Kopcewicz | Józefa | niezrzeszona | 25:51 |
|
4. | Stefaniak | Magdalena | niezrzeszona | 26:21 |
|
|
|
|
|
|
|
Klasyfikacja końcowa - kategoria gimnazja chłopcy |
| ||||
dystans 2100m |
| ||||
|
|
|
|
|
|
Miejsce | Nazwisko | Imię | Klub | Czas |
|
1. | Kaliszewski | Szymon | Gim. 1 Goleniów | 9:03 |
|
2. | Lewandowski | Michał | Gim. 2 Goleniów | 11:04 |
|
3. | Łabaj | Kacper | Gim. 1 Goleniów | 11:06 |
|
|
|
|
|
|
|
Klasyfikacja końcowa - kategoria gimnazja dziewczęta |
| ||||
dystans 2100m |
| ||||
|
|
|
|
|
|
Miejsce | Nazwisko | Imię | Klub | Czas |
|
1. | Turczańska | Joanna | Gim. 1 Goleniów | 9:55 |
|
|
|
|
|
|
|
Klasyfikacja końcowa - kategoria szkoły podstawowe chłopcy |
| ||||
dystans 1050m |
| ||||
|
|
|
|
|
|
Miejsce | Nazwisko | Imię | Klub | Czas |
|
1. | Stefaniak | Paweł | SP 4 Goleniów | 3:54 |
|
2. | Stachowicz | Kamil | SP 4 Goleniów | 4:26 |
|
|
|
|
|
|
|
Klasyfikacja końcowa - kategoria szkoły podstawowe dziewczęta |
| ||||
dystans 1050m |
| ||||
|
|
|
|
|
|
Miejsce | Nazwisko | Imię | Klub | Czas |
|
1. | Chabraszewska | Żaneta | SP 4 Goleniów | 5:01 |
|
2. | Chabraszewska | Weronika | SP 4 Goleniów | 5:15 |
|
3. | Stefaniak | Agata | SP 4 Goleniów | 5:46 |
|
4. | Stachowicz | Julia | SP 4 Goleniów | 6:04 |
|