Godziny otwarcia

dział organizacyjny:
pn.-pt. 7.30 - 16.00

dział księgowości i kadr:
pn - pt. 7.30 - 15.30

dział kultury fizycznej:
pn - pt.  7.30 - 15.30

Nasz adres

ul. Sportowa 25
72-100 Goleniów
tel./faks: 91 418 21 04
tel./faks: 91 407 15 02
tel. kom. 601 967 194 (po zamknięciu Działu Organizacyjnego)
www.osir.goleniow.pl

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Marina Lubczyna

Marina Lubczyna
ul. Żeglarska 2
72-105 Lubczyna

tel: 91 419 16 12

tel. kom. kierownik  534 250 305
tel. kom. bosman 691 640 765
www.lubczyna.goleniow.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Posiadamy tanie miejsca na Twoją reklamę na terenie stadionu miejskiego, na Ośrodku Wodnym w Lubczynie oraz Zespole Boisk Sportowych (ORLIK II). Zadzwoń: 091 418 21 04 lub 091 407 15 02

 

życzenia strona

Komunikat z I biegu z cyklu X Grand Prix Goleniowa w biegach - Goleniów 11.03.2018r.

Klasyfikacja końcowa - kategoria open mężczyźni
dystans 4900m
Miejsce Nazwisko Imię Rok ur. Klub Czas
1. Bobrowicz Artur 1984 niezrzeszony 19:14
2. Pakuła Tomasz 1984 niezrzeszony 19:49
3. Hawrot Sylwester 1968 CROWN 19:53
4. Chabraszewski Wiesław 1968 niezrzeszony 20:18
5. Gulbinowicz Paweł 1979 niezrzeszony 25:23
Klasyfikacja końcowa - kategoria open kobiety
dystans 2800m
Miejsce Nazwisko Imię Rok ur. Klub Czas
1. Mścichowska Agnieszka 1982 Rozbiegany Goleniów 12:13
2. Chomont Magdalena niezrzeszona 12:35
3. Mścichowska Jessica 2001 UKS Barnim Goleniów 16:10
2. Zielonka Maja 1981 Rozbiegany Goleniów DNF
Klasyfikacja końcowa - kategoria gimnazja chłopcy
dystans 1400m
Miejsce Nazwisko Imię Rok ur. Klub Czas
1. Mikulski Sebastian 2004 UKS Barnim 5:49
Klasyfikacja końcowa - kategoria gimnazja dziewczęta
dystans 1400m






Miejsce Nazwisko Imię Rok ur. Klub Czas
1. Kiedas Gabriela 2003 UKS Barnim Goleniów 6:14
Klasyfikacja końcowa - kategoria szkoły podstawowe - chłopcy starsi
dystans 700m
Miejsce Nazwisko Imię Rok ur. Klub Czas
1. Białas Szymon 2005 UKS Barnim 2:07
2. Jankowiak Mateusz 2005 SP 2 Goleniów 2:32
3. Maślak Filip 2006 SP 4 Goleniów 2:40
4. Cebo Paweł 2005 UKS Barnim 2:43
Klasyfikacja końcowa - kategoria szkoły podstawowe - dziewczęta starsze
dystans 700m
Miejsce Nazwisko Imię Rok ur. Klub Czas
1. Jura Aleksandra 2005 UKS Barnim Goleniów 2:26
2. Porankiewicz Martyna 2005 UKS Barnim Goleniów 2:27
3. Niewczas Aleksandra 2006 UKS Barnim Goleniów 2:36
4. Racławska Martyna 2005 SP 2 Goleniów 2:37
5. Korczak Martyna 2005 UKS Barnim Goleniów 2:38
6. Kaczmarczyk Aleksandra 2005 UKS Barnim Goleniów 2:45
7. Pyrzyńska Marta 2005 UKS Barnim Goleniów 2:52
8. Pawłowska Oliwia 2006 UKS Barnim Goleniów 2:53
9. Bukała Zuzanna 2006 UKS Barnim Goleniów 2:55
10. Marcelewicz Michalina 2006 SP 2 Goleniów 2:56
11. Nycz Zuzanna 2005 UKS Barnim Goleniów 2:59
12. Rynkiewicz Nadia 2005 SP 2 Goleniów 3:07
13. Gulbinowicz Zuzanna 2005 SP 2 Goleniów 3:33
Klasyfikacja końcowa - kategoria szkoły podstawowe chłopcy młodsi
dystans 700m
Miejsce Nazwisko Imię Rok ur. Klub Czas
1. Ogórski Maksymilian 2007 SP 2 Goleniów 2:30
2. Guzikiewicz Antoni 2007 UKS Barnim Goleniów 2:31
3. Mścichowski Filip 2009 SP 2 Goleniów 2:31
4. Błaszczyk Emil 2007 UKS Barnim Goleniów 2:33
5. Gulbinowicz Antoni 2007 SP 2 Goleniów 2:36
6. Głogowski Antoni 2008 SP 8 Goleniów 2:50
7. Gładki Oskar 2007 SP 2 Goleniów 2:56
8. Guzikiewicz Kacper 2007 SP 2 Goleniów 3:01
Klasyfikacja końcowa - kategoria szkoły podstawowe dziewczęta młodsze
dystans 700m
Miejsce Nazwisko Imię Rok ur. Klub Czas
1. Patrzykowska Lena 2007 UKS Barnim 2:34
2. Łebińska Lena 2007 UKS Barnim 2:39
3. Zelek Małgorzata 2007 UKS Barnim 2:48
4. Paszkowska Julia 2008 SP 4 Goleniów 2:51
5. Karpińska Zuzanna 2008 SP 4 Goleniów 2:58
6. Nowicka Martyna 2007 SP 2 Goleniów 3:00
7. Gruberska Hanna 2008 SP 2 Goleniów 3:09
8. Chomont Natalia 2008 SP 4 Goleniów 3:15
9. Koralewska Nikola 2007 SP 2 Goleniów 3:16
10. Porankiewicz Hania 2009 SP 2 Goleniów 3:18
11. Bańka Matylda 2007 UKS Barnim 3:22
12. Chomont Kornelia 2011 P. Tęczowa Kraina 3:27
13. Porankiewicz Kamila 2012 PP nr 2 Goleniów 4:19
Klasyfikacja rodzin
Miejsce Nazwisko I bieg
1. Mścichowscy 7 pkt.
2. Chomontowie 22 pkt.
3. Gulbinowiczowie 23 pkt.
4. Porankiewiczowie 25 pkt.

Szybki kontakt

Ośrodek Sportu i Rekreacji
ul. Sportowa 25
72-100 Goleniów
tel./fax 91 418 21 04
tel. 91 407 15 02
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Odwiedziny

Dziś7
Wczoraj57
Zeszły tydzień109
Ogolnie237234

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

KLAUZULA INFORMACYJNA DLA KLIENTÓW JST



Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.(Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, że:

 

- administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul. Sportowa 25, 72-100 Goleniów,

 

- kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - e-mail: iodo.szczecin@gmail.com Telefon: 579 979 237,

 

- Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań jednostki samorządu terytorialnego na   podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b, Art. 6 ust. 1 lit. c oraz Art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z   dnia 27 kwietnia 2016 r.

 

- odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na   podstawie przepisów prawa,

 

- Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną,

 

- w dowolnym momencie posiada Pani/Pan prawo żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich       sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do     przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody,

 

- ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,

 

- podanie danych osobowych w wymaganym zakresie jest dobrowolne.